Polecamy EKOGROSZEK

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Szczecinie. Ekogroszek jest jednym z najtańszych rozwiązań ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszych czasach.

Polecamy WĘGIEL

Nasza firma prowadzi ciagłą sprzedaż węgla w Szczecinie. Dbamy o dobrą jakość węgla i niskie ceny naszych produktów. Zapraszmy do naszego składu opału.

Drewno KOMINKOWE

Prowadzimy sprzedaż hurt i detaliczną drewna kominkowego w Szczecinie na paletach i w workach. W swej ofercie sprzedajemy drewno kominkowe w różnych gatunkach.

Drewno kominkowe

Drewno kominkowe – jakie najlepsze?

Kiedy wszelkie walory estetyczne zostały osiągnięte, kiedy nasz kominek na dobre zagościł we wnętrzu naszego domu, czas pomyśleć o drewnie kominkowym. Drewno kominkowe w Szczecinie dostępne jest w ofercie naszej firmy.

Najlepszym opałem do kominka jest twarde drewno liściaste: buk, jesion, dąb, brzoza. Długo i równomiernie się pali, a dodatkowo wydzielany przy jego paleniu dym nie jest toksyczny. Zwolennicy “trzaskających iskier” powinni zakupić drewno iglaste, jednak zawiera ono dużo żywicy powodującej osadzanie się sadzy na palenisku i kominie, co zmusza do częstszego czyszczenia.

Drewno kominkowe powinno być odpowiednio przygotowane i przechowywane. Zawartość wody nie powinna być wyższa niż 15%. Przy ścięciu drewno ma 70% wartości wody, należy je zatem sezonować nawet do półtora roku.

Zakupione drewno składuje się pod dachem, w przewiewnym pomieszczeniu a nie w zamkniętym ze względu na możliwość gnicia.

Wysokiej klasy surowiec

Oferujemy państwu najlepszej jakości węgiel orzech Szczecin i węgiel miał Szczecin oraz węgiel groszek Szczecin zarówno paczkowany jak i luzem po bardzo atrakcyjnych cenach. W bocznej kolumnie najdziecie państwo aktualizowany na bieżąco przez nas cennik sprzedaży węgla w Szczecinie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Zachęcamy także do składania zapytań ofertowych.

ekogroszek_paczkowany

Ekogroszek w Szczecinie

Polecamy zakup ekogroszku w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Węgiel w Szczecinie

Polecamy zakup węgla w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Drewno w Szczecinie

Polecamy zakup drewna w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Warto wiedzieć

Polecamy zbiór informacji o ekogroszku, węglu i drewnie w Szczecinie.