Polecamy EKOGROSZEK

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Szczecinie. Ekogroszek jest jednym z najtańszych rozwiązań ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszych czasach.

Polecamy WĘGIEL

Nasza firma prowadzi ciagłą sprzedaż węgla w Szczecinie. Dbamy o dobrą jakość węgla i niskie ceny naszych produktów. Zapraszmy do naszego składu opału.

Drewno KOMINKOWE

Prowadzimy sprzedaż hurt i detaliczną drewna kominkowego w Szczecinie na paletach i w workach. W swej ofercie sprzedajemy drewno kominkowe w różnych gatunkach.

Drewno Opałowe

Drewno opałowe w Szczecinie

Sprzedaż drewna opałowego w Szczecinie cieszy się ogromną popularnością. Prowadzimy sprzedaż drewna opałowego iglastego tj. sosna, oraz gatunków twardych tj byk czy dąb.  Drewno opałowe sprzedawane jest na m³, w klockach bądź szczapach(rąbane) w zależności od wymagań klienta. Drewno opałowe jest zapakowane na paletach co ułatwia ich transport.

Wartość opałowa drewna to jedna z ważniejszych informacji jaką musi znać amator palenia w kominku lub w piecach. Niestety w tym temacie występuje sporo nieporozumień, wiadomości są często rozbieżne. Niektóre witryny w sieci podają zestawienia kaloryczności gatunków, z których wynika, że sosna i świerk posiadają wyższą kaloryczność od gatunków liściastych, a wśród liściastych brzoza wyższą od buka. Dane o kaloryczności drewna pochodzące z różnych źródeł mocno się między sobą różnią. Kłopot polega na tym, że kaloryczność gatunków drewna to tylko jeden z elementów składowych tematu wartości opałowej. Równie ważną sprawą jak wartość energetyczna jest sam sposób spalania oraz inne czynniki. Przykładowo gatunki iglaste z powodu zawartości żywicy spalają się zbyt gwałtownie i zbyt szybko, a użytkownikowi kominka zależy przecież na długotrwałym spalaniu połączonym z zamianą drewna w żar.

Wysokaloryczny surowiec

Prowadzimy sprzedaż drewna opałowego w Szczecinie na paletach. W swej ofercie sprzedajemy drewno opałowe w następujących wariantach:

  • Drewno opałowe w szczapach
  • Drewno opałowe w klockach
  • Drewno opałowe poprodukcyjne

Zapraszamy do naszego składu opału w Szczecinie i do zapoznania się z naszą ofertą drewna kominkowego Szczecin.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Zachęcamy także do składania zapytań ofertowych.

ekogroszek_paczkowany

Ekogroszek w Szczecinie

Polecamy zakup ekogroszku w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Węgiel w Szczecinie

Polecamy zakup węgla w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Drewno w Szczecinie

Polecamy zakup drewna w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Warto wiedzieć

Polecamy zbiór informacji o ekogroszku, węglu i drewnie w Szczecinie.