Polecamy EKOGROSZEK

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Szczecinie. Ekogroszek jest jednym z najtańszych rozwiązań ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszych czasach.

Polecamy WĘGIEL

Nasza firma prowadzi ciagłą sprzedaż węgla w Szczecinie. Dbamy o dobrą jakość węgla i niskie ceny naszych produktów. Zapraszmy do naszego składu opału.

Drewno KOMINKOWE

Prowadzimy sprzedaż hurt i detaliczną drewna kominkowego w Szczecinie na paletach i w workach. W swej ofercie sprzedajemy drewno kominkowe w różnych gatunkach.

Import Syberia

Ekogroszek Szczecin - prosto z Syberii

Region syberyjski jest bogaty w zasoby węgla. Ekogroszek importowany z Syberii charakteryzuje się wysoką jakością i przystępną ceną. Występuje w granulacji 8-25mm, klasa węgla 26. Ekogroszek syberyjski posiada wysoką kaloryczność i niską zawartość siarki i popiołu. Jest to bardzo ważne przy uwzględnieniu kosztów ogrzewania, a także jakości spalania. Sprzedajemy ekogroszek w Szczecinie w opakowaniach workowych i luzem. Zapewniamy doskonały jakościowo produkt.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Szczecinie. Ekogroszek jest jednym z najtańszych rozwiązań ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszych czasach. Ekogroszek to stałe paliwo produkowane na bazie węgla kamiennego, przystosowane do palenia w piecach z podajnikiem retortowym.  Zakupu najlepiej dokonać w sezonie wiosenno letnim gdy paliwo jest suche i znacznie tańsze. Sprzedaż ekogroszku w Szczecinie prowadzona jest na dwa sposoby:  w wygodnych w użytkowaniu workach lub luzem. Worki są dobrze zabezpieczone przed wysuszeniem czy zamoczeniem się opału.

Najlepszy surowiec

Z naszego doświadczenie wynika, że sprzedaż ekogroszku w Szczecinie ciągle rośnie. Jest to zapewne efekt tego, iż jest to najtańsze paliwo opałowe dostępne na rynku. Jednakże nie wszyscy mają dostosowany system ogrzewania do palenia ekogroszkiem. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasza oferta była konkurencyjna również na inne paliwa stałe, którymi dysponujemy. Dlatego sprzedaż węgla w Szczecinie oraz sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie utrzymuje się także na wysokim poziomie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Zachęcamy także do składania zapytań ofertowych.

ekogroszek_paczkowany

Ekogroszek w Szczecinie

Polecamy zakup ekogroszku w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Węgiel w Szczecinie

Polecamy zakup węgla w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Drewno w Szczecinie

Polecamy zakup drewna w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Warto wiedzieć

Polecamy zbiór informacji o ekogroszku, węglu i drewnie w Szczecinie.