Polecamy EKOGROSZEK

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Szczecinie. Ekogroszek jest jednym z najtańszych rozwiązań ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszych czasach.

Polecamy WĘGIEL

Nasza firma prowadzi ciagłą sprzedaż węgla w Szczecinie. Dbamy o dobrą jakość węgla i niskie ceny naszych produktów. Zapraszmy do naszego składu opału.

Drewno KOMINKOWE

Prowadzimy sprzedaż hurt i detaliczną drewna kominkowego w Szczecinie na paletach i w workach. W swej ofercie sprzedajemy drewno kominkowe w różnych gatunkach.

Drewno Rozpałkowe

Drewno dobrej jakości

W naszej ofercie zajmujemy się sprzedażą drewna rozpałkowego w Szczecinie. Drewno rozpałkowe pakowane jest w specjalne worki od 7-9 kg. Drewno rozpałkowe to wysuszone szczapki drzew iglastych długości ok. 20 cm. Dzięki naszemu produktowi rozpalanie ognia będzie dużo szybsze i łatwiejsze.

Wartość opałowa drewna to jedna z ważniejszych informacji jaką musi znać amator palenia w kominku lub w piecach. Niestety w tym temacie występuje sporo nieporozumień, wiadomości są często rozbieżne. Niektóre witryny w sieci podają zestawienia kaloryczności gatunków, z których wynika, że sosna i świerk posiadają wyższą kaloryczność od gatunków liściastych, a wśród liściastych brzoza wyższą od buka. Dane o kaloryczności drewna pochodzące z różnych źródeł mocno się między sobą różnią. Kłopot polega na tym, że kaloryczność gatunków drewna to tylko jeden z elementów składowych tematu wartości opałowej. Równie ważną sprawą jak wartość energetyczna jest sam sposób spalania oraz inne czynniki. Przykładowo gatunki iglaste z powodu zawartości żywicy spalają się zbyt gwałtownie i zbyt szybko, a użytkownikowi kominka zależy przecież na długotrwałym spalaniu połączonym z zamianą drewna w żar.

Drewno rozpałkowe w Szczecinie

Prowadzimy sprzedaż drewna rozpalkowego w Szczecinie.  W swej ofercie sprzedajemy drewno rozpałkowe w następujących wariantach:

  • Drewno rozpałkow w szczapach w workach 7 - 9 kg

Zapraszamy do naszego składu opału w Szczecinie i do zapoznania się z naszą ofertą drewna kominkowego Szczecin.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Zachęcamy także do składania zapytań ofertowych.

ekogroszek_paczkowany

Ekogroszek w Szczecinie

Polecamy zakup ekogroszku w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Węgiel w Szczecinie

Polecamy zakup węgla w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Drewno w Szczecinie

Polecamy zakup drewna w Szczecinie w atrakcyjnej cenie.

Warto wiedzieć

Polecamy zbiór informacji o ekogroszku, węglu i drewnie w Szczecinie.