Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Węgiel-Szczecin.pl - Drewno KOMINKOWE - Węgiel Szczecin Ekogorszek Szczecin | Węgiel-Szczecin.pl

Szybki Kontakt

mapka
ul. Stalmacha 21
71-646 Szczecin
kontakt@wegiel-szczecin.pl
tel. kom. 509 395 455

Aktualny Cennik Opału

cennik

Teraz na Stronie

Teraz na stronie jest 21 gości 
drewno_kominkowe

Kominek jest nie tylko elementem dekoracyjnym w naszym domu, ale często głównym źródłem ogrzewania. Jakże więc ważne jest drewno kominkowe, którego będziemy używać. Wybór drewna nie może być przypadkiem. Powinniśmy posiadać wiedzę na temat drewna kominkowego, jego parametrów opałowych jak i sposobu przechowywania. Wartość opałowa musi być jak największa, a drzewo dobrze wysezonowane.

Wartość opałowa drewna to jedna z ważniejszych informacji jaką musi znać amator palenia w kominku. Niestety w tym temacie występuje sporo nieporozumień, wiadomości są często rozbieżne. Niektóre witryny w sieci podają zestawienia kaloryczności gatunków, z których wynika, że sosna i świerk posiadają wyższą kaloryczność od gatunków liściastych, a wśród liściastych brzoza wyższą od buka. Dane o kaloryczności drewna pochodzące z różnych źródeł mocno się między sobą różnią. Kłopot polega na tym, że kaloryczność gatunków drewna to tylko jeden z elementów składowych tematu wartości opałowej. Równie ważną sprawą jak wartość energetyczna jest sam sposób spalania oraz inne czynniki. Przykładowo gatunki iglaste z powodu zawartości żywicy spalają się zbyt gwałtownie i zbyt szybko, a użytkownikowi kominka zależy przecież na długotrwałym spalaniu połączonym z zamianą drewna w żar.

Prowadzimy sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie na paletach. W swej ofercie sprzedajemy drewno kominkowe w następujących gatunkach:

  • Buk - najtwardsze i najlepsze gatunkowo, długo i równomiernie się pali, długo schnie.
  • Brzoza - łatwo się pali nawet przy dużej wilgotności.
  • Dąb - najlepszy gatunkowo, twardy, pali się długo i długo schnie.
  • Jesion  - dobry gatunkowo, twardy, pali się równomiernie i długo, długo schnie.

Zapraszamy do naszego składu opału w Szczecinie i do zapoznania się z naszą ofertą drewna kominkowego Szczecin.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Zachęcamy także do składania zapytań ofertowych.

drewno_stopka

Ekogroszek Szczecin - Węgiel Szczecin - Drewno kominkowe Szczecin - Ekogroszek jaret i pieklorz Szczecin

Sprzedaż węgla Szczecin dla odbiorców indywidualnych i instytucji. Doskonała oferta dla zakładów produkcyjnych, szpitali, hoteli czy pensjonatów. W zależności od posiadanego systemu ogrzewania proponujemy ekogroszek (Jaret, Pieklorz, ekogroszek czeski, ekogroszek syberyjski) , węgiel orzech, miał, koks, drewno kominkowe, drewno rozpałkowe. Oferujemy sprzedaż ekogroszku czy innego dostępnego u nas opalu w opakowaniach workowych lub luzem. Posiadamy zaplecze spedycyjne, więc dowozimy sprzedany węgiel czy inny produkt do klienta.

Posiadamy wysokiej jakości drewno opałowe. Nasze drewno kominkowe jest dobrze wysuszone. Starannie dobieramy dostawców naszych produktów. Współpracujemy z największymi liderami na rynku. Zaufało nam już wielu klientów i mamy pozytywne opinie o naszej sprzedaży węgla w Szczecinie czy sprzedaży drewna kominkowego w Szczecinie i zachodniopomorskim.

Węgiel Szczecin na Facebooku

Copyright © 2012 www.Wegiel-Szczecin.pl
Wykonanie © FabrykaStron.eu    Projekt graficzny © YOOtheme & M. Drogosz   

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 210645